Demo Dooma 3 w przygotowaniu!

W otwartym liście, który został opublikowany po ogłoszeniu informacji o uzyskaniu przez Dooma 3 statusu Gold, Todd Hollenshead - szef id Software - zapowiedział rychłe wydanie dema gry. W swoim liście Hollenshead potwierdził również plany wydania Dooma 3 w wersjach na Maca i Linuksa.

Dziękując w imieniu całego id za listy z gratulacjami w związku z ukończeniem prac nad Doomem 3, Hollenshead zapewnił graczy, że zespół studia zaczął juz pracę nad demem gry. Szef id nie zdradził jednak żadnych bliższych informacji na temat jego zawartości - nie sprecyzował też daty jego premiery mówiąc: 'Demo opublikujemy jak tylko będzie gotowe, prawdopodobnie jednak zostanie ono udostępnione dopiero po premierze gry w USA [czyli po 2 sierpnia 2004 r. - red.]'

Todd potwierdził również, że 'macowa' wersja jest już przygotywana, lecz wymaga jeszcze sporo 'wygładzania'. Data premiery pozostaje więc wciąż nieokreślona. W przeciwieństwie do linuksowej wersji gry, która ma być dostępna już niebawem ('very soon') wersja OSX będzie dostępna w pudełkowym wydaniu. Szef id zapowiada również rychłe udostępnienie większej ilości informacji na temat gry.

Zapraszamy również do lektury wywiadu z członkami zespołu id, którzy opowiadają o tworzeniu gry oraz do specjalnej sekcji poświęconej grze.

Wywiad:

http://www.gamestar.pl/news/news.asp?id=68527

Sekcja:

http://www.gamestar.pl/doom3/


Zobacz również