Demo Drakensang już dostępne

Deweloper gry Drakensang: The Dark Eye postanowił wypuścić demo swojej produkcji. Do polskiej premiery tytułu zostało jeszcze trochę czasu, ale już dziś można się przekonać czy gra warta będzie zakupu.

Drakensang: The Dark Eye ma szansę stać się prawdziwym hitem. Tytuł ten powstał na bazie jednej z najpopularniejszych gier fabularnych w Niemczech, The Dark Eye (niem. Das Schwarze Auge). Teraz deweloper gry postanowił wypuścić także demo Drakensang.

Akcja Drakensang: The Dark Eye umieszczona została w mieście Ferdok. Dotychczas bezpieczna metropolia stała się ostatnio miejscem licznych mordów. Zadaniem gracza jest rozwikłanie owej zagadki. Warto dodać, że w historię zamieszana jest świątynia poświęcona bogini nauki, Hisinde. Wydarzenia zaś zgrywają się również w bardzo dziwny sposób ze świętem smoczych wypraw (Dragonquest), które przypada raz na kilkadziesiąt lat.

Drakensang: The Dark Eye trafi do sprzedaży 1 sierpnia (Niemcy). Polskim wydawcą gry jest firma Techland. Nie wiemy jeszcze kiedy tytuł trafi na rodzimy rynek. Można jednak już zagrać w wersje demonstracyjną gry, niestety tylko w języku niemieckim. Zapraszamy do jej probrania wprost z naszego serwera.