Demo Euro Truck Simulator już dostępne

Na naszym serwerze zamieściliśmy wersję demonstracyjną gry Euro Truck Simulator. Nowa odsłona serii symulatorów ciężarówek przenosi graczy wprost na nasz rodzimy kontynent.

Firma SCS znana jest głównie z serii 18 Wheels of Steel. Gry sygnowane logiem cyklu pozwalają użytkownikowi wcielić się w kierowcę ciężarówki i przewozić rozmaite towary po całej Ameryce Północnej.

W Euro Truck Simulator producent zrobił ukłon w stronę europejskich fanów gry i właśnie tu przeniósł obszar rozgrywki. Wśród państw jakie można odwiedzić w pełnej wersji znalazła się również Polska. Wszystko zostało dostosowane do europejskich realiów. W grze będą więc takie ciężarówki, jakie można zobaczyć na europejskich drogach. Także samochody zmienią się na modele, jakimi jeżdżą mieszkańcy Starego Kontynentu.

Do gry wprowadzono także wiele innych zmian, między innymi wreszcie wskaźniki na konsoli kierowcy będą naprawdę działać. Zobacz jak prezentuje się Euro Truck Simulator. Zapraszamy do ściągnięcia dema wprost z naszego serwera.


Zobacz również