Demo F.E.A.R 2: Project Origin już dostępne

W sieci ukazała się wersja demonstracyjna F.E.A.R 2: Project Origin. Od dziś wszyscy fani horrorów akcji mogą przekonać się czy dzieło Monolith Studios dorównuje swojemu poprzednikowi.

F.E.A.R 2: Project Origin jest długo zapowiadaną kontynuacją gry z 2005 roku o podtytule First Encounter Assault Recon. I tym razem gracze będą musieli się zmierzyć z hordami przerażających potworów i spróbować wyjaśnić paranormalne zjawiska dziejące się wokół.

Demo F.E.A.R 2: Project Origin już dostępne

Akcja sequela rozpoczyna się pół godziny przed zakończeniem pierwszej odsłony gry. W dystrykcie Auburn w USA mają miejsce tajemnicze wydarzenia. W centrum zainteresowania znowu znajdzie się Alma Wade, mała dziewczynka znana z pierwszej części F.E.A.R. Gracz natomiast, wcielając się w członka elitarnej jednostki Delta, będzie musiał przetrwać i zakończyć ten dziejący się wokół horror.

Od dziś dostępne jest demo F.E.A.R 2: Project Origin. Wydawca postanowił udostępnić je niedługo przed premierą gry tak, by każdy chętny mógł zapoznać się z fabuła i grafiką sequela. Project Origin zostanie oficjalnie wprowadzony do sprzedaży 10 lutego tego roku. W Polsce gra ukaże się na półkach sklepowych trzy dni później.

My natomiast zapraszamy na razie do pobrania wersji demo F.E.A.R 2: Project Origin prosto z naszego serwera.