Demo Final Fantasy VII Remake już dostępne na PlayStation 4!

Square Enix postanowiło nas zaskoczyć i bez żadnych wcześniejszych zapowiedzi opublikowało demo Final Fantasy VII Remake na PlayStation 4.

Premiera Final Fantasy VII Remake coraz bliżej, twórcy gry - Square Enix, regularniej podgrzewają atmosferą wokół produkcji. Dwa tygodnie temu mogliśmy podziwiać rewelacyjne intro z gry, a już dzisiaj możemy sami ruszyć do zabawy. Japoński producent postanowił uprzyjemnić nam początek tygodnia i za pośrednictwem Twittera, właśnie poinformował, że demo gry Final Fantasy VII Remake jest już dostępne dla wszystkich chętnych na PlayStation 4.

Wersję demonstracyjną możecie już pobierać w sklepie PS Store, całość "waży" około 7,6 GB. Do naszej dyspozycji otrzymamy sam początek produkcji w postaci kultowej misji związanej z wysadzeniem w powietrze reaktora Mako 1. Należy przy tym pamiętać, że demo pochodzi z nieco starszej wersji gry i, jak podkreślają twórcy, pewne elementy mogą się różnić od pełnej wersji Final Fantasy VII Remake.

Zobacz również:

  • PS Plus marzec 2021 - poznaliśmy darmowe gry miesiąca na PS4 i PS5
  • Final Fantasy 7 Remake Part 2 sprawi, że wasze PS5 zapłacze

Choć osiągniętych postępów nie da się przenieść do sklepowej wersji FFVII, to w nagrodę za pobranie dema otrzymamy specjalny motyw związany z produkcja, który zostanie udostępniony w dniu premiery gry.

Final Fantasy VII Remake zadebiutuje wyłącznie na konsoli PlayStation 4, a nastąpi to już w przyszłym miesiącu - 10 kwietnia.

źródło: twitter