Demo Final Fantasy VII Remake już dostępne na PlayStation 4!

Square Enix postanowiło nas zaskoczyć i bez żadnych wcześniejszych zapowiedzi opublikowało demo Final Fantasy VII Remake na PlayStation 4.

Premiera Final Fantasy VII Remake coraz bliżej, twórcy gry - Square Enix, regularniej podgrzewają atmosferą wokół produkcji. Dwa tygodnie temu mogliśmy podziwiać rewelacyjne intro z gry, a już dzisiaj możemy sami ruszyć do zabawy. Japoński producent postanowił uprzyjemnić nam początek tygodnia i za pośrednictwem Twittera, właśnie poinformował, że demo gry Final Fantasy VII Remake jest już dostępne dla wszystkich chętnych na PlayStation 4.

Wersję demonstracyjną możecie już pobierać w sklepie PS Store, całość "waży" około 7,6 GB. Do naszej dyspozycji otrzymamy sam początek produkcji w postaci kultowej misji związanej z wysadzeniem w powietrze reaktora Mako 1. Należy przy tym pamiętać, że demo pochodzi z nieco starszej wersji gry i, jak podkreślają twórcy, pewne elementy mogą się różnić od pełnej wersji Final Fantasy VII Remake.

Choć osiągniętych postępów nie da się przenieść do sklepowej wersji FFVII, to w nagrodę za pobranie dema otrzymamy specjalny motyw związany z produkcja, który zostanie udostępniony w dniu premiery gry.

Final Fantasy VII Remake zadebiutuje wyłącznie na konsoli PlayStation 4, a nastąpi to już w przyszłym miesiącu - 10 kwietnia.

źródło: twitter