Demo Football Manager 2008 w Xbox LIVE

Firmy SEGA oraz Sports Interactive ogłosiły, że w usłudze Xbox LIVE! pojawiła się wersja demonstracyjna Football Manager 2008. Program pozwala na rozegranie pierwszej połowy sezonu, umożliwia dostęp do zaktualizowanej bazy danych i wybór drużyn z 14 krajów.

Wersja Football Managera 2008 na Xboksa 360 zawiera wszystkie elementy z wersji PC. Odnotowano również wszystkie transfery okresu zimowego, tak więc składy zespołów są jak najbardziej aktualne.

Inny od wersji PC jest natomiast tryb rozgrywki wieloosobowej. FM 2008 na Xboksa 360 to głównie dwa tryby zabawy: jeden na jeden oraz turniejowy. Warto dodać, że jest to wersja multi-regionalna, w której europejscy gracze mogą mierzyć się z przeciwnikami z całego globu.

Miles Jacobson, dyrektor Sports Interactive, tak skomentował premierę Football Manager 2008 na Xboxa: "Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy zaoferować właścicielom Xboksa 360 możliwość gry w Football Manager. Stało się to dzięki ciężkiej pracy teamu developerów i cieszymy się, że pozyskujemy stale nowych graczy".

Football Manager 2008 w wersji na Xboksa 360 ukaże się już wkrótce w angielskiej wersji językowej i cenie 249,90 złotych.


Zobacz również