Demo Heavenly Sword dostępne już od jutra

Jeden z bardziej oczekiwanych tytułów na flagową konsolę Sony będzie można ujrzeć już w czwartek. Wtedy to na PlayStation Network ukaże się demo Heavenly Sword.

Przypomnijmy, że producenci już nie tak dawno temu zapowiadali rychłe wypuszczenie dema, jako że produkcja gry zbliża się ku końcowi. Producent - firma Nina Theory - nie sprecyzowała czy będzie to zupełnie nowy produkt, czy może wersja dema która była pokazana podczas targów E3.

Na pewno jednak nie zabraknie w nim akcji. W Heavenly Sword gracz będzie mógł wcielić się w Nariko - dzielną wojowniczkę władającą mieczem, który wysysa z niej życie. Producent opisuje grę jako wielką opowieść o przetrwaniu i próbie zemsty.

Zaprezentowana podczas niedawnych targów E3 gra dostała bardzo pochlebne opinie. Większość podkreślała różnorodność dostępnych misji, włącznie z defensywnymi, a także bardzo rozbudowaną akcję i dużą ilość rozmaitych przeciwników.

Nie pozostaje więc nic innego niż poczekać do jutra. Wtedy to każdy fan będzie mógł ocenić czy Heavenly Sword będzie warte zakupu ściągając demo z PlayStation Network. Oficjalna premiera gry ma mieć miejsce już po wakacjach.