Demo Heavenly Sword już niedługo

Producent Heavenly Sword, Ninja Theory, na łamach bloga ujawnił informacje na temat nadchodzącej wersji demonstracyjnej swojej najnowszej gry. Co więcej, pojawiły się też pierwsze wieści związane z edycją kolekcjonerską.

Na oficjalnym blogu producenta Heavenly Sword widnieje informacja, że już w najbliższym czasie, na PlayStation Network, powinna być dostępna wersja demonstracyjna wspomnianej gry.

W dalszej części bloga, wśród odpowiedzi jakie producent dawał fanom Heavenly Sword, można znaleźć kilka kolejnych ciekawych wieści.

Znalazła się tam między innymi wiadomość o planowanej przez Ninja Theory kolekcjonerskiej edycji Heavenly Sword. Teraz jednak stoi ona pod znakiem zapytania.

Po rozmowach z Sony zdecydowano, że lepiej będzie wypuścić bogatą, podstawową wersję gry. Efekt? Płyta Blu-ray wypchana po brzegi wszelkiego rodzaju dodatkami. Wśród nich będzie można znaleźć między innymi dwa pierwsze epizody specjalnej animowanej serii, dotyczącej historii Heavenly Sword.

Co najważniejsze, producent już liczy na możliwość wypuszczenia kolejnych gier pod szyldem Heavenly Sword. Ninja Theory twierdzi, że ich nowe dzieło jest tworzone z dużo większym potencjałem niż "na jeden tytuł". Poczekamy, zobaczymy.