Demo Legend: Hand of God już dostępne

Wszyscy, którzy do tej pory wahali się czy kupić grę Legend: Hand of God mogą wreszcie sprawdzić tą szeroko reklamowaną w Polsce produkcję. W sieci pojawiła się wersja demonstracyjna tytułu.

Legend: Hand of God jest klasyczną grą typu actionRPG. Tytuł ten nawiązuje do takich produkcji jak słynne Diablo czy Sacred. W Legend: Hand of God wcielamy się w członka zakonu dedykowanemu podtrzymywaniu Wiecznego Płomienia.

Przepowiednia głosi, że płomień ten uniemożliwia Demonom przeprowadzenie ostatecznej inwazji na krainę Aris. Gdyby płomień zgasł, nadzieja dla ludzkości zgasłaby razem z nim. Oczywiście Wieczny Płomień zostaje zduszony, zakon rozbity, a nasz bohater pozbawiony przytomności.

Jako jedyny ocalały zakonnik, wyruszamy w niebezpieczną wyprawę po starożytny artefakt - Rękę Bogów (polskie tłumaczenie). Jedynie jego potężna magiczna moc wznieci Święty Płomień na nowo, zamykając Demonom drogę do świata Aris.

Od teraz każdy kto wahał się czy Legend: Hand of God jest warte zakupu może za darmo przekonać się co do atrakcyjności tytułu. Producent postanowił wypuścić demo gry. Dzięki wersji demonstracyjnej produkcji Legend: Hand of God będzie można spojrzeć od wewnątrz na świat gry. Zamieszczony w demie fragment pozwoli poznać fabułę związaną z tytułowym amuletem Hand of God.

Producenci pozwolili użytkownikom wersji demonstracyjnej na dowolny rozwój postaci. Misje związane z pokonaniem goblinów i troli zapoznają natomiast graczy z systemem walki w grze.

Zapraszamy do pobrania dema Legend: Hand of God prosto z naszego serwera.