Demo Lost Planet: Extreme Condition na PC w maju

Znany zagraniczny serwis Worthplaying donosi, że już w przyszłym miesiącu, w sieci, powinno pojawić się demo niezwykle oczekiwanej gry Lost Planet: Extreme Condition w wersji na PC. Tytuł, który pierwotnie pojawił się na Xboxa 360 błyskawicznie podbił serca graczy na całym świecie. Czy gra na blaszaki odniesie równie spektakularny sukces?

Według informacji, które podał serwis Worthplaying, wersja demonstracyjna Lost Planet: Extreme Condition na PC pojawi się w sieci na miesiąc przed oficjalną premierą gry. Wynika z tego, że program dostępny będzie już w przyszłym miesiącu!

Wersja demonstracyjna ma być analogiczna do tej, znanej z Xboxa 360. Czekają więc na nas przede wszystkim dwa etapy w trybie dla pojedynczego gracza. Niestety, autorzy nie pokusili się o przeniesienie również trybu multiplayer. Strzelanie do innych trzeba więc odłożyć do czasu ukazania się kolejnego dema lub pełnej wersji gry.

Lost Planet na PC będzie owocem współpracy między firmami Capcom i NVIDIA. Tytuł zostanie nieco podrasowany względem swojego pierwowzoru. Gra będzie wykorzystywała pełne możliwości najnowszych kart graficznych, bibliotek DirectX 10 i systemu Windows Vista. Umożliwi to zabawę w mega-rozdzielczości 2560x1600.

Więcej o grze znajdziecie pod tym adresem.