Demo MP Xpand Rally później!

Firma Techland, poinformowała o przesunięciu daty premiery przeznaczonego do rozgrywek wieloosobowych dema polskiej gry wyścigowej Xpand Rally na 26.08.2004r. Wydawca zdradza również szczegóły dotyczące zbliżającego się dema.

Opóźnienie publikacji deweloper tłumaczy chęcią dopracowania produktu:

$"Chcemy dać graczom produkt jak najwyższej jakości, dlatego, mimo iż jest to tylko demo Xpand Rally, postanowiliśmy przesunąć datę jego wydania. Pozwoli nam to dopracować Xpand Rally MP Demo" - mówi Paweł Marchewka - producent Xpand Rally.

W poprawionej wersji dostępne będą dwa samochody (do wyboru dwa klery lakieru każdego z nich) oraz dwie trasy. Gracze do wyboru będą mieli dwa modele zachowania samochodu: symulacyjny i zręcznościowy. Oprócz zwykłych rajdów (wyścig z czasem) i wyścigów typu 'head to head' (z kolizjami) możliwa będzie również rozgrywka w trybie 'free style', pozwalająca na walkę na całej mapie bez ograniczeń do wytyczonej trasy. Dzięki możliwości regulacji głównych podzespołów samochodu, istniała będzie możliwość dopasowania samochodu do warunków panujących na trasie i indywidualnych preferencji. Dodatkowo, demo pozwalało będzie na stawanie własnych serwerów gry zarówno internetowej jak i w sieci lokalnej.

Pełna wersji Xpand Rally poza trybem multiplayer oferować będzie również rozbudowany tryb kariery z ponad 70 wyścigami i ponad 800 częściami do tuningu samochodów, oraz tryb single race. Gracze do wyboru otrzymają 35 rajdowych samochodów podzielonych na 8 grup. Xpand Rally to także fotorealistyczna grafika tras umieszczonych w 5 zróżnicowanych krajobrazach, w pełni dynamiczne i interaktywne otoczenie tras, realistyczny model uszkodzeń oraz symulacja obrażeń kierowcy. W grze znajdzie się również zastaw narzędzi edycyjnych dołączanych do gry, umożliwiający tworzenie własnych tras.

Xpand Rally trafi do sklepów 24 września 2004r.

Strona oficjalna

http://www.xpandrally.com


Zobacz również