Demo Madagaskar 2 już dostępne

Wydawca Madagaskar 2 postanowił udostępnić wersję demonstracyjną gry jeszcze przed premierą tytułu i filmu o tej samej nazwie. Zapraszamy do zapoznania się z nowymi przygodami czwórki zwariowanych zwierzaków.

Madagascar: Escape 2 Africa będzie mieć swoją światową premierę już na początku listopada. W tym samym terminie światło dzienne ujrzy zarówno film, jak i stworzona na jego podstawie gra.

Wydawca postanowił udostępnić fanom wersję demonstracyjną gry już teraz. W drugiej części przygód Alexa, Martiego, Melmana i Glorii czwórka zwariowanych zwierzaków będzie próbowała przedostać się do Afryki. Na graczy czeka masa zabawy na 12 szczegółowo stworzonych poziomach. Prócz czwórki uciekinierów z ZOO będzie można spotkać także grupę znanych dobrze wścibskich pingwinów. W Madagascar: Escape 2 Africa umieszczono także szereg mini-gier oraz tryb multiplayer, w którym gracze mogą zmagać się w różnego rodzaju zadaniach.

Na razie jednak będzie się trzeba zadowolić okrojoną wersją produktu. Zapraszamy do pobrania dema Madagascar: Escape 2 Africa prosto z naszego serwera.


Zobacz również