Demo Mercenaries 2: World in Flames już dostępne

Electronic Arts wypuściło wersję demonstracyjną gry Mercenaries 2: World in Flames. Od teraz każdy chętny może sprawdzić się w roli elitarnego najemnika.

Demo Mercenaries 2: World in Flames pozwala graczom zobaczyć jak wygla finalna wersja gry i ostatecznie zdecydować czy produkcja wydawana przez Electronic Arts warta jest zakupu. Do dyspozycji chętnych oddany został jedna pełna misja.

Oznacza to oczywiście ograniczenie wielkiego obszaru gry do małego fragmentu. Osoby odpowiedzialne za demo starały się jednak aby gracze mogli odczuć przestrzeń po jakiej będzie można się poruszać w pełnej wersji. W demie można także wypróbować duża ilość różnego rodzaju pojazdów i broni.

Mercenaries 2: World in Flames jest sequelem wydanej trzy lata temu, uznanej gry akcji. Tym razem gracz nie będzie uczestniczył w walkach na terenie Korei. Akcja drugiej części rozgrywa się w zupełnie innej części świata - w Ameryce Południowej. Główny wątek dotyczy działań na terenie Wenezueli. Tak jak w pierwszej części, gracz wcieli się w rolę najemnika. Zadania jakie będzie musiał wykonać rozgrywać się będą zarówno w gęstej dżungli jak i na bardziej otwartych przestrzeniach np. nad brzegiem morza.

Zapraszamy do pobrania dema Mercenaries 2: World in Flames z naszego serwera.


Zobacz również