Demo Nemesis

Firma Enlight opublikowała wersję demonstracyjną spodziewanej wkrótce kontynuacji gry Celtic Kings: Rage of War pt. Nemesis of the Roman Empire.

Wersja demonstracyjna Nemesis of the Roman Empire Enlight, oferuje dwie mapy – po jednej z dwóch dostępnych w grze kampanii dla trybu gry pojedynczej. Do dyspozycji graczy oddano dwie grywalne nacje – Rzymian i Kartagińczyków. Nie zabrakło tu również trybu gry wieloosobowej i samouczka, a dodatkowo grając Kartagińczykami będziemy mogli kontrolować słynnego starożytnego wodza Hannibala.

W pełnej wersji gry będziemy mogli poprowadzić do walki nie tylko Kartagińczyków i Rzymian ale również Galów i Iberyjczyków. Inspirowana wojnami Punickimi (264-146 B.C.), gra oferuje również możliwość wzięcia udziału w słynnych, starożytnych kampaniach Hannibala i Scypiona Afrykańskiego. W nowej odsłonie gry znajdziecie również nowe rodzaje terenów. Ponadto poprawiono w niej także wydajność silnika graficznego.

Jesteśmy niezwykle podekscytowani faktem, że możemy zaprezentować graczom fragment Nemesis. – powiedział Trevor Chan, dyrektor wykonawczy Enlight Interactive. "Studio Haemimont Games stworzyło znakomitą grę. I jest to jeden z tych rzadkich przypadków, kiedy sequel jest lepszy od oryginału. - kończy Chan.

Zachodnia premiera Nemesis of the Roman Empire przewidziana jest na marzec br.

Minimalne wymagania systemowe:

Procesor 400 MHz Pentium II

128MB RAM

Windows 98, Windows ME, Windows 2000 or Windows XP

DirectX 9.0 lub nowszy

300 MB wolnego miejsca na dysku free hard disk space

Karta graficzna obsługująca rozdzielczość 1024x768 w 32 bitowej palecie kolorów

Plik do pobrania:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1771&sys=gry


Zobacz również