Demo O.R.B.

Firma Strategy First i Gigex opublikowały grywalne demo niedawno wydanej w pełni trójwymiarowej strategii kosmicznej. Od dziś możecie je pobrać z naszego FTP.

Demo O.R.B. (Off-World Resources Base, czyli Pozaświatowa Baza Zasobów) ma objętość 254 MB i zawiera sześć kampanii szkoleniowych jak również dwie misje dla trybu gry pojedynczej oraz jedną mapę, na której można sprawdzić umiejętności w potyczce w trybie gry wieloosobowej.

Akcja rozgrywa się w kosmosie i dotyczy walki dwóch odmiennych ras o panowanie nad spornym terytorium, niezwykle bogatym w zasoby mineralne. Rasa „Malus”, pochodząca z planety o trudnych warunkach atmosferycznych: deficytowe zasoby wodne, niezwykle wysokie temperatury i niestabilny klimat, wytworzyła opartą na przemocy i dominacji siłowej zdyscyplinowaną i wojowniczą kulturę. Osobnicy zwący się „Alyssians” tworzą natomiast niezależną, samowystarczalną i nieco fatalistyczną rasę, której członkowie poświęcili swój indywidualizm dla „większego dobra”, i uważają się za kulturę demokratyczną i egalitarną.

Demo O.R.B. proponuje nieliniową rozgrywkę strategiczną w czasie rzeczywistym z pełną swobodą poruszania się po całym wszechświecie oferującym wiele systemów słonecznych wraz z księżycami, planetami polami asteroidów itd. W grze będziemy dowodzić w walkach, w których mogą wziąć udział zarówno ogromne pancerniki kosmiczne, jak i myśliwce oraz specjalne grupy szturmowe.

Plik do pobrania:

http://www.pcworld.pl/ftp/program.asp?sys=gry&id=1361