Demo Painkillera gotowe!

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, firma DreamCatcher opublikowała demo ciekawie zapowiadającej się strzelaniny FPP pt. Painkiller. Demo można już pobrać z naszego serwera FTP.

Painkiller jest naszym rodzimym produktem, który powstaje w studio People Can Fly. Jest to strzelanina FPP, utrzymana w mrocznym, piekielnym klimacie, w której kierujemy poczynaniami zmarłego Daniela Garnera. Nasz bohater pozostaje "zawieszony" pomiędzy niebem a piekłem, próbując znaleźć odpowiedź na pytanie, dlaczego zamknięto przed nim bramy niebios. Już wkrótce okazuje się, że aby wrota nieba stanęły przed nim otworem, musi pokonać armię demonów, która szykuje się do wojny z istotami ziemskimi.

Początkowo Painkiller miał mieć swą premierę w marcu br, jednak pod koniec stycznia wydawca zdecydował, że gra zadebiutuje dopiero 12 kwietnia br.

Xboxowa wersja gry będzie miała swą premierę prawdopodobnie w drugim kwartale bieżącego roku. Wersja demonstracyjna gry oferuje trzy przepełnione akcją poziomy, z których jeden nie był nigdzie wcześniej prezentowany. Demo gry "waży" nieco ponad 225 MB i możecie pobrać je z naszego serwera FTP.

Plik do pobrania:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1760&sys=gry

Oficjalna strona gry:

htp://www.painkillergame.com


Zobacz również