Demo RIDE dostępne od dziś!

Milestone s.r.l., wiodący deweloper gier na konsole i PC we Włoszech, a także czołowy twórca gier motocyklowych na świecie, ma przyjemność poinformować wszystkich fanów, że już od dziś dostępne będzie DEMO gry RIDE, pierwszej własnej marki studia.

RIDE będzie dostępny w sprzedaży na całym świecie, w tym w Polsce, od 27 marca 2015 r. na platformach PC, PlayStation 3, PlayStation 4 oraz Xbox 360. Gra otrzyma profesjonalną polską wersję językową (dubbing). Już teraz możecie złożyć zamówienie przedpremierowe w sklepie CDP.pl.

W wersji demonstracyjnej gracze znajdą:

Tryb szybkiego wyścigu

• 1 tor terenowy (Sierra Nevada)

• 1 motocykl klasy naked heavyweight

• 1 motocykl klasy superbike

• 1 motocykl klasy supersport

Ponadto gracze otrzymają dostęp do niektórych elementów podlegających modyfikacji. Zespół deweloperski Milestone we Włoszech nie ustaje w pracy, robiąc to, na czym zna się najlepiej. Stare zasady idą w odstawkę - twórcy wytyczają nowe szlaki, opracowując mnóstwo nowych pomysłów. To właśnie ci deweloperzy stali się synonimem świata wirtualnych wyścigów. Ich nowy tytuł, będący nową marką studia, stworzony został na podstawie doświadczeń wielu fanów jednośladów.

RIDE daje graczom szansę wsiąść na ponad setkę motocykli w 4 różnych kategoriach: superbike, supersport, naked i motocyklach historycznych. Gnać można po wielu różnych torach miejskich, terenowych i historycznych, dobrze znanych w świecie wyścigów motocyklowych. W RIDE gracze będą mieli do dyspozycji niespotykane dotąd możliwości personalizacji pojazdów oraz kierowców – szeroki wachlarz opcji bardzo długo nie pozwoli się nudzić. Zarówno gracze, jak i kierowcy docenią autentyczność wrażeń w tej produkcji.

Najważniejsze cechy gry RIDE:

- Wysoki poziom realizmu

- Ponad 100 pojazdów oraz możliwość ich drobiazgowej modyfikacji

- Różnorodne lokacje

- Szeroki wybór trybów gry

- Dowolne kształtowanie poziomu trudności