Demo Star Wars: Force Unleashed już 21 sierpnia

Mamy bardzo dobrą informację dla wszystkich fanów Gwiezdnych Wojen. Okazuje się, że demo najnowszej gry wzorowanej na tematyce filmu ukaże się już 21 sierpnia.

Informację o planach wypuszczenia dema podał serwis Aeropause, powołując się na ostatnie wydanie GametrailersTV. Dziennikarze twierdzą, że demo gry Star Wars: Force Unleashed ukaże się w sieci już 21 sierpnia, czyli w ten czwartek. Plik z grą dostępny będzie na konsolę PlayStation 3 oraz Xbox 360. Lucas Arts już wcześniej zapowiedziało, że dzieło nie zostanie wydane na platformę PC.

Jak obiecują twórcy gra zaskoczyć ma fanów swoją innowacyjnością. Star Wars: The Force Unleashed ma bardzo zręcznie wypełniać lukę, jaka wytworzyła się pomiędzy trzecim a czwartym epizodem filmu. W grze, oprócz postaci znanych z dużego ekranu, spotkamy także wiele nowych, niespotykanych wcześniej.

Dużą zaletą Star Wars: The Force Unleashed ma być nieliniowość fabuły. Już teraz wiadomo, że przygotowanych zostanie kilka alternatywnych zakończeń. To, które z nich zobaczy każdy gracz, zależeć będzie od tego jakie decyzje podejmie w czasie całej rozgrywki.