Demo Syberii 2 do pobrania

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, firma Microids opublikowała grywalne demo drugiej odsłony znakomitej gry przygodowej – Syberia II.

W Syberii II, podobnie jak w pierwszej części gry, wcielimy się w Kate Walker, która postanawia porzucić dotychczasowe życie i wraz ze starym konstruktorem maszyn - Hansem Voralbergiem i stalowym maszynistą Oscarem wyrusza do serca skutej lodem Syberii. Jak zapowiadają autorzy gry, sequel Syberii, uznanej za przygodową grę roku 2002, nie tylko utrzyma nostalgiczny klimat swej poprzedniczki, ale będzie oferować również zdecydowanie bardziej realistyczną rozgrywkę. W grze poprawiono bowiem oprawę graficzną, wzbogacając ją o dodatkowe efekty światła i cienia oraz animacje, które dodadzą życia poszczególnym scenom.

W nowej odsłonie gry nie zabraknie również znanych z pierwszej części zagadek logicznych związanych z wykorzystaniem maszyn, które w Syberii II mają występować seriami. W Syberii II będziemy mieli również okazję poznać i zwiedzić cztery nowe lokacje, z których największą ma być miasto Romansbourg.

Nie wiadomo jeszcze kiedy gra trafi na rynek europejski – w Stanach Zjednoczonych jej premiera przewidziana jest pomiędzy 15 a 20 marca 2004 r.

Demo gry:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1780&sys=gry


Zobacz również