Demo Universe at War już dostepne

Czekanie na wiele obiecujących tytułów nie jest problemem. Tego zmartwienia niestety nie mają ostatnio fani RTSów. Dlatego też informacja o pojawieniu się w sieci dema Universe at War: Earth Assault powinna ich bardzo ucieszyć.

Akcja Universe at War toczy się w roku 2012, kiedy to na Ziemi lądują statki obcych. Niestety, przybysze mają tylko jeden cel - zniewolić ludzkość i wyczyścić planetę ze wszystkich surowców. Brzmi banalne? Oto niespodzianka. Otóż gracz nie będzie mógł wcielić się w zniewolonych i nieomalże wybitych do cna ludzi. Do wyboru będą jedynie dwie rasy obcych.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, gra ma się ukazać na dwie platformy PC oraz Xboxa 360. Prawie na sto procent wiadomo również, że w przypadku konsoli Microsoftu będzie możliwość rozgrywki multiplayer przy użyciu opcji Xbox Live.

Wróćmy jednak na chwilę do samego dema. To zawiera misję szkoleniową oraz dwie misje do trybu singleplayer. Miłośnicy grupowej rozrywki będą musieli zatem poczekać jeszcze jakiś czas na premierę pełnej wersji gry.

Zainteresowanych zapraszam na stronę z której można bezpośrednio ściągnąć demo Universe at War: Earth Assault. Warto, bo gra zebrała do tej pory kilka bardzo zachęcających ocen (chociażby na targach E3).