Demo Unreal Tournament 2004 gotowe!

Firmy Atari i Epic Games udostępniły wreszcie długo oczekiwaną wersję demonstracyjną kolejnej odsłony gry Unreal Tournament. Demo można już pobrać z naszego serwera FTP.

Opublikowana wersja demonstracyjna zawiera pięć grywalnych map (AS-Convoy, ONS-Torlan, DM-Rankin, CTF-BridgeOfFate, BR-Colossus), na których możemy bawić się w sześciu odmiennych trybach rozgrywki. Poza dostępnymi w poprzednich odsłonach gry trybami Bombing Run, Deathmatch, Capture The Flag oraz Team Deathmatch, znalazły się również dwa nowe tryby: Assault i Onslaught.

Pierwszy z nich, zorientowany na rozgrywkę w trybie gry pojedynczej, oferuje graczom możliwość walki na lądzie, w powietrzu i w przestrzeni kosmicznej. Akcja tego trybu rozgrywki toczy się na mapach zlokalizowanych na planetach, z których pochodzą bohaterowie znani z poprzednich odsłon gry.

Onslaught Mode przeznaczony jest natomiast do rozgrywek w trybie gry wieloosobowej - tryb ten pozwoli graczom na prowadzenie morderczych walk na ogromnych mapach, wzbogaconych o nowe rodzaje broni (np. pajęcze miny) oraz pojazdy lądowe i powietrzne (zabójcze bombowce).

Początkowo Unreal Tournament 2004 miał ukazać się jeszcze w 2003 roku, jednak ze względu na konieczność dopracowania gry, jej premiera została przesunięta na 16 marca 2004 roku. Demo gry "waży" nieco ponad 200 MB i jest już dostępne do pobrania z naszego serwera FTP.

Demo dla Windows

Minimalne wymagania systemowe:

Windows 98/Me/2000/XP

Pentium III lub AMD Athlon 1.0 GHz

128 MB RAM

300 MB wolnego miejsca na dysku

Grafika 32 MB

DirectX 9.0b lub wyższy

Modem 33.6 K

Zalecane wymagania:

Windows 98/Me/2000/XP

Pentium III lub AMD Athlon 1.2 GHz

256 MB RAM

500 MB wolnego miejsca na dysku

Grafika 64 MB VRAM

DirectX 9.0b

Wymagania systemowe dla platformy Macintosh: procesor G4 / 800MHz, system operacyjny Mac OS X w wersji 10.2.8, 256 MB pamięci RAM, 32 MB pamięci VRAM)

Demo dla Mac OS X


Zobacz również