Denon: 1,5 metra kabla Ethernet za marne... 1100 zł

Denon jest znanym producentem wysokiej klasy zestawów audio-wideo oraz przewodów. Firma właśnie wprowadziła do sprzedaży kabel sieciowy kosztujący aż 332 dolary za metr.

Kto kupował kabel Ethernet w sklepach MediaMarkt, wie, że supermarket nie należy do najtańszych. Za przewód kat. 6 o długości 1-2 metrów przyjdzie nam zapłacić do 30 złotych. Jednak nawet MediaMarkt nie może się mierzyć z ofertą Denona.

Na amerykańskiej witrynie firmy pojawiła się niezwykła okazja: za "zaledwie" 499 dolarów można kupić 1,5 metra kabla sieciowego. W przeliczeniu według kursu dolara amerykańskiego z dziś (15.06.2008) oznacza to 1100 złotych za 1,5 m, czyli 733 złote za metr!

Unikalne kable marki Denon

Unikalne kable marki Denon

Kabel AK-DL1 stosowany jest do połączenia odtwarzaczy DVD z gniazem Denon Link. Zaprojektowano go z myślą o "entuzjastach audio", którzy chcą, by przewód przeniósł wszystkie niuanse sygnału audio. Pracowano nad nim z wielką troską, zastosowano wysokiej jakości izolację, osłonę wtyczek i zatrzasków zabezpieczających przewód przed przypadkowym wyciągnięciem z gniazdka.

Patrz też: "Audiofile - zamiast markowych kabli za 250 zł użyjcie zwykłego drutu!"

Dodatkowe informacje: witryna Denona (w języku angielskim)