Desert Combat - pobierz finalną wersję modyfikacji

Programiści ze studia Trauma udostępnili do pobrania łatę aktualizującą znakomity mod do gry 'BattleField1942' pt. {{a:HTTP://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=2207&sys=gry}}'Desert Combat' do wersji 0.8.{{/a}}

'Desert Combat' jest pełną, darmową modyfikacją do popularnej strzelaniny sieciowej BattleField1942, która zmienia osadzony w realiach II wojny światowej, świat gry we współczesne pole walki. Dzięki nakładce, miejsce historycznych jednostek zajmują współczesne formacje, biorące udział w aktualnie toczących się konfliktach zbrojnych. Mod okazał się tak znakomity, że twórcy BattleField1942, zaprosili jego autorów do współpracy przy produkcji komercyjnych gier i dodatków do BF 1942.

Dzięki zawartej pomiędzy Digital Illusions i studiem Trauma umowie, programiści Traumy zostali włączeni do produkcji nowych komercyjnych gier i dodatków do BF 1942.

Zobacz również:

  • Hogwarts Legacy - czy w grze pojawi się Harry Potter?
  • W co zagrać na słabym komputerze - najlepsze gry z niskimi wymaganiami

Aby przenieść się w świat Desert Combat, niezbędna jest pełna, oryginalna wersja gry BattleField1942 w wersji 1.6 lub wyższej, a także wersja 0.7 modyfikacji 'Desert Combat'. Pliki z modyfikacją i łatą, jak również patch 1.6 do gry BF 1942 można znaleźć na naszym serwerze FTP.

Pliki do pobrania:

BF 1942 'Desert Combat' mod v. 0.7

BF 1942 'Desert Combat' patch v. 0.8BF 1942 patch v.1.6


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: