Desert Rats vs. Afrika Korps w trakcie lokalizacji

Jak poinformowała firma Cenega Poland, już wkrótce do rąk graczy trafi interesująca strategia czasu rzeczywistego osadzona w realiach II wojny światowej, która pozwoli nam wziąć udział w starciach pomiędzy aliantami, a wojskami Osi na terenie Afryki Północnej. Gra jest w trakcie lokalizacji, a jej premiera przewidziana jest na maj br.

Trójwymiarowa strategia czasu rzeczywistego Desert Rats vs. Afrika Korps w polskiej wersji językowej będzie nosić tytuł Afrika Korps. Grę stworzono z dużą dbałością o szczegóły uzbrojenia i zgodność z realiami historycznymi. W czasie dwudziestu interesujących misji gracz będzie miał okazję poprowadzić do boju wojska brytyjskie i niemieckie, które toczyły zaciekłe walki na pustyni.

Afrika Korps ma oferować niezwykle realistyczną rozgrywkę, elastyczny system sztucznej inteligencji przeciwników oraz szeroki wybór jednostek bojowych (w sumie ponad 70 rodzajów), które wezmą udział w pustynnych walkach na niespotykaną do tej pory w grach komputerowych skalę. Na naszym serwerze FTP znajdziecie dwie wersje demonstracyjne – jedna przeznaczona jest do rozgrywek w trybie gry pojedynczej, a druga wieloosobowej.

Strona oficjalna:

http://www.desertratsgame.com/

Demo singleplayer

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1739&sys=gry

Demo mulytiplayer

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1784&sys=gry