"Deska" w komórce

Firma Sony Ericsson oficjalnie zaprezentowała dziś telefony T310 oraz T610. Pierwszy z nich wyposażony jest w kolorowy wyświetlacz, możliwość podłączenia cyfrowego aparatu fotograficznego MCA-25 oraz... joystick, ułatwiający obsługę zainstalowanej w telefonie gry Tony Hawk's Pro Skater 4. Drugi ma za to wbudowany aparat fotograficzny.

Model T310 potrafi odtwarzać 32-tonowe, polifoniczne dzwonki. T310 wyposażony jest również w obsługę wiadomości MMS - dzięki oprogramowaniu MMS Home Studio PC użytkownicy mogą przygotować na komputerze własne wiadomości, które później wyślą za pomocą telefonu.

Dzięki porozumieniu, które Sony Ericsson zawarł z firmą Jamdat Mobile, zajmującą się posiadacze T310 będą mogli "doładowywać" inne gry - w tej chwili dostępnych jest ok. 50 tytułów. Telefon trafi do sklepów (na wybranych) rynkach już w tym tygodniu.

Wraz z modelem T310 firma zaprezentowała również telefon oznaczony jako T610. Urządzenie wyposażono w kolorowy wyświetlacz (65 tys. kolorów), oprogramowanie do komponowania dzwonków oraz wbudowany cyfrowy aparat fotograficzny. Co ciekawe, do telefonu będzie można podłączyć Phone Flah - czyli lampę błyskową. Oczywiście, podobnie jak T310, telefon ten obsługuje wiadomości MMS. Urządzenie trafi do sprzedaży na początku drugiego kwartału 2003.


Zobacz również