Deus Ex Antologia i Dungeon Siege: Legends of Aranna w Kolekcji Klasyki

Przedstawiciele firmy Cenega Poland poinformowali, że już wkrótce seria Kolekcja Klasyki będzie obchodzić pierwszą rocznicę istnienia na rynku. Z tej okazji do serii trafi siedem nowych tytułów. Właśnie poznaliśmy pierwsze dwa.

Deus Ex

Deus Ex

Pierwsze dwie gry, które już 18 maja pojawią się na półkach sklepowych z logiem "Kolekcja Klasyki" to Deus Ex Antologia oraz Dungeon Siege: Legends of Aranna.

Deus Ex Antologia to kompletne wydanie serii zawierające Deus Ex w wersji Game of The Year, Deus Ex: Invisible War oraz Project Snowblind. Dzięki pakietowi gracze odkryją w pełni futurystyczny świat Deus Ex - czas wielkich korporacji, genetycznych modyfikacji, tajemniczych spisków i terroryzmu elektronicznego. Warto dodać, że na potrzeby wydania antologii w serii Kolekcja Klasyki, pierwsza część Deus Ex została premierowo przetłumaczona na język polski.

Dungeon Siege: Legends of Aranna to pełne wydanie jednej z najlepszych gier RPG ostatnich lat. W pudełku, wraz z podstawową wersją, znajduje się nigdy wcześniej nie publikowany na rynku polskim dodatek Legends of Aranna.

Rozszerzenie wzbogaca fantastyczny świat Dungeon Siege m.in. o zupełnie nową kampanię dla pojedynczego gracza, dziewięć unikatowych obszarów do zwiedzania, 70 potężnych zaklęć oraz nowe rasy i profesje dla graczy. Gra zostanie wydana w podwójnej wersji językowej - polskiej (napisy) lub oryginalnej angielskiej do wyboru.

Informacje o kolejnych tytułach w serii Kolekcja Klasyki poznamy już 20 kwietnia. Więcej na oficjalnej stronie.