Devil May Cry 4 na Xbox 360 i PS 3 w sprzedaży

Świetna wiadomość dla wszystkich miłośników gier akcji. Na półki sklepowe w całym kraju trafił już Devil May Cry 4 w wersji na konsole Xbox 360 i Playstation 3.

Devil May Cry 4 to kolejna część słynnego, konsolowego cyklu gier akcji. Tytuł opowiada historię Nero, jednego z ostatnich członków Zakonu Miecza. Bohater pragnie za wszelką cenę pomścić śmierć swoich towarzyszy. Za tragedię wini Dantego, bohatera poprzednich części DMC.

Gra została stworzona przez ten sam zespół, który odpowiadał za produkcję Devil May Cry oraz Resident Evil 4. Już teraz widać, że autorzy stanęli na wysokości zadania i stworzyli tytuł, który przykuwa do monitora na długie godziny.

Devil May Cry 4 na Xbox 360 i PS 3 w sprzedaży

Nowa odsłona przewyższa pod względem dynamizmu wszystkie wcześniejsze dokonania teamu Capcom. Jedną z głównych zalet gry jest zapierająca dech w piersiach grafika. Wspaniale prezentują się gotyckie zamczyska i przerażające potwory z zaświatów.

Devil May Cry 4 dostępna jest w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 249,90 złotych (wersja PS3) oraz 219,90 zł (wersja Xbox 360). Wersja na PC ukaże się w maju tego roku, w polskiej wersji językowej i w sugerowanej cenie 99,90 zł. Rodzimym wydawcą jest CD Projekt.