Devil May Cry - nowy zwiastun

Tegoroczne TGS obfituje w dobre informacje i świetne materiały. Jednym z bardziej oczekiwanych tytułów (przynajmniej moim zdaniem) jest nowy Devil May Cry. Czy pomimo mocno zmienionego wyglądu bohatera gra się sprzeda? Jak się okazuje jest na to spora szansa.

Jeśli nadal nie jesteście przekonani do podrasowanego Dante w nowym Devil May Cry, materiał powinien was mocno zainteresować. Kilka przebłysków świadczy bowiem, że z tym remasterowanym designem to wcale nie jest do końca tak jak początkowo wszyscy myśleli. Choć muszę przyznać, że w moim odczuciu Ninja Theory wykonało kawał dobrej roboty i mam do dewelopera naprawdę wielkie zaufanie. Nie każdemu musi się to jednak podobać... Tak jak zawsze, zwiastun najlepiej obroni nadchodzącego pogromcę demonów.

Na pewno zwróciliście uwagę na chwilę gdy Dante wygląda niemal identycznie jak poprzednik? A więc coś musi być na rzeczy. Czy zatem mamy do czynienia tak naprawdę z prequelem, z którego dowiemy się o początkach bohatera? Na razie możemy jedynie spekulować. Mnie każdy kolejny materiał z DMC uspokaja, pomimo iż nie jestem wielkim fanem slasherów jest to niewątpliwie tytuł, w który zagram na pewno.

Zapraszam też do recenzji Devil May Cry 4: Refrain na iOS