Diabelski dodatek

Rozpoczęła się produkcja rozszerzenia do Diablo II.

Mimo iż na rynku jeszcze nie zagościła pełna wersja Diablo II, Blizzard już zapowiedział wydanie specjalnego rozszerzenia do tej gry. Na razie nie jest znana nazwa dodatku, ale producent przedstawił już kilka interesujących szczegółów.

Po instalacji dodatku podstawowa wersja gry zostanie powiększona o kolejny, piąty już akt, stanowiący podsumowanie fabuły oraz właściwe zakończenie całej rozgrywki. Tym razem akcja przeniesie się do krain barbarzyńców wypełnionych potworami. Pojawią się dwie zupełnie nowe klasy postaci, czyli Druid, ściśle związany z naturą, i niezwykle niebezpieczny Zabójca. Oczywiście bohaterowie otrzymają także dodatkowe rodzaje broni, zbroi i czarów. Jeśli wierzyć zapowiedziom twórców, zmodyfikowane zostaną również algorytmy sterujące grą oraz jej oprawa audiowizualna. Warto zaznaczyć, że firma CD Projekt zamierza poddać add-on kompleksowej lokalizacji. Więcej informacji powinno pojawić się już niebawem.

Mission pack prawdopodobnie trafi do sprzedaży około Świąt Bożego Narodzenia, czyli prawie 6 miesięcy po oficjalnej rynkowej premierze Diablo II, zapowiadanej na 12 lipca 2000 r.


Zobacz również