Diablo 2 Median XL już do pobrania za darmo. W oczekiwaniu na Resurrected

Jeśli nie możesz doczekać się Diablo 2 Resurrected, koniecznie sprawdź modyfikację do Diablo 2 o nazwie Median XL.

fot. Blizzard Entertainment

Premiera Diablo 2 Resurrected odbędzie się za nieco ponad trzy tygodnie. Wszyscy fani Diablo 2 mogą jednak już teraz sprawdzić fanowską modyfikację do jednej z najbardziej kultowych gier w historii.

Modyfikacja Median XL zaczęła powstawać już kilka lat temu. Twórcy chcieli, aby było to nowe, lepsze Diablo 2. W tej chwili mod jest dostępny do pobrania ze strony twórców. W oficjalnym opisie możemy przeczytać:

Najpopularniejsza modyfikacja do Diablo II, Median XL, to RPG akcji z rozbudowaną zawartością końcową, rozbudowaną personalizacją postaci i wymagającą rozgrywką. Oferuje tysiące nowych przedmiotów, nowe umiejętności dla wszystkich klas i wiele ulepszeń silnika Diablo II.

Lista zmian oraz ulepszeń jest bardzo długa. Po instalacji moda uzyskamy dostęp m.in. do nowych przedmiotów, zadań oraz umiejętności. Otrzymamy także rozbudowany end-game. Wszystkie klasy postaci zostały gruntownie odświeżone. Pojawi się cała masa nowych wrogów oraz bossów. Zwiedzimy także niedostępne wcześniej miejsca.

Zobacz również:

  • Najlepsze gry do wspólnej zabawy na Nintendo Switch
  • Diablo 2 Resurrected – data premiery, wymagania, platformy. Sprawdź, co już wiemy [22.10.2021]
  • RTX 30 w wersji Diablo 2 Resurrected

Do działania Diablo 2 Median XL wymagane jest posiadanie zainstalowanego Diablo 2: Lord of Destruction.

Zobacz także: Niech mrok będzie z Tobą. Sprawdziliśmy betę Diablo 2 Resurrected