Diablo 2 Resurrected - Amazonka pokazuje moc na zwiastunie

W sieci pojawił się kolejny zwiastun Diablo 2 Resurrected. Tym razem główną bohaterką jest Amazonka.

fot. YouTube/Diablo/Damian Kubik

Od kilku dni otrzymujemy świeże materiały dotyczące Diablo 2 Resurrected. Zwiastuny pokazują kolejne klasy postaci. Mieliśmy okazję zobaczyć już Barbarzyńcę, Czarodziejkę oraz Paladyna. Teraz przyszedł czas na piękną i waleczną kobietę - Amazonkę.

Amazonka posługuje się przede wszystkim oszczepem oraz włócznią. Uważa się ją także za najlepszą łuczniczkę, jaką można spotkać na swojej drodze. Wybierając tę klasę postaci, możemy zdecydować jaki styl walki ma prezentować. Amazonka świetnie radzi sobie w walce w zwarciu, korzystając z włóczni lub oszczepu. Równie dobrze możemy postawić na walkę dystansową, wybierając łuk lub kuszę. Amazonka jest niezwykle uniwersalną klasą postaci, która sieje postrach i zniszczenie w świecie Sanktuarium.

Zobacz również:

Wrota piekła otworzą się już niedługo. Diablo 2 Resurrected zadebiutuje na rynku 23 września. Gra pojawi się na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 i Nintendo Switch. Jeśli zastanawiasz się, czy kupić grę na premierę, zobacz nasze wrażenia po beta testach Diablo 2 Resurrected.

Zobacz także: Diablo 2 Resurrected – data premiery, wymagania, platformy. Sprawdź, co już wiemy