Diablo 2 Resurrected na nowych materiałach prezentuje się wybornie [Aktualizacja]

Do sieci trafiły nowe materiały z gry Diablo 2 Resurrected. Co tu dużo pisać - musicie to zobaczyć.

Już jutro rozpoczną się pierwsze alfa-testy Diablo 2 Resurrected. Zanim to jednak nastąpi mamy dla was "świeżutkie" screeny (dzięki uprzejmości purediablo.com), które pokazują jak mocno zmienił się remaster w stosunku do oryginału.

Zobacz również:

  • Diablo 2 z pierwszą taką aktualizacją od 11 lat! Pora na gry rankingowe
  • Studio odpowiedzialne za Diablo 2 Resurrected przestaje istnieć. To koniec pewnej ery

Nowe modele postaci, przeciwników, efekty zaklęć, oświetlenie, to wszystko prezentuje się w Diablo 2 Resurrected rewelacyjnie, a przy tym wciąż wyraźnie "czuć ducha" oryginału.

Przypomnijmy, alfa-testy Diablo 2 Resurrected rozpoczną się już jutro o godzinie 16:00 czasu polskiego i potrwają do poniedziałku (12 kwietnia), do godziny 19:00. W trakcie testów gracze otrzymają dostęp do trzech z siedmiu klas postaci (Barbarzyńcy, Czarodziejki i Amazonki) i dwóch pierwszych aktów historii. Podczas zabawy nie będzie obowiązywał limit poziomów. Najbliższe testy pozwolą nam jedynie na zabawę w pojedynkę. Testy usług sieciowych Diablo 2 Resurrected odbędą się w późniejszym okresie.

Co istotne, Blizzard nie zamierza blokować społeczności gry i pozwoli na publikowanie wszystkich materiałów z zabawy podczas testów. Oznacza to, że w najbliższych dniach czeka na nas "wysyp" materiałów związanych z Diablo 2 Resurrected.

Diablo 2 Resurrected ma zadebiutować pod koniec 2021 roku na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X / S oraz Nintendo Switch.

Aktualizacja 09.04.2021 - pojawiły się pierwsze obszerne gameplay'e

Niektóre redakcje i streamerzy mogą już cieszyć się rozgrywką w Diablo 2 Resurrected. Dla nas to z kolei oznacza mnóstwo materiałów z rozgrywki, które pozwalają nam zobaczyć remaster kultowego hack & slasha w akcji. Poniżej znajdziecie gameplay z Barbarzyńcą i Czarodziejką w rolach głównych.

Zobacz również: Diablo 2 Resurrected – data premiery, wymagania, platformy. Sprawdź, co już wiemy