Diablo 2 Resurrected z nową zawartością po premierze

Twórcy Diablo 2 Resurrected udzielili wywiadu, w którym powiedzieli, że po premierze w grze może się pojawić dodatkowa zawartość.

fot. Blizzard

Premiera Diablo 2 Resurrected zbliża się wielkimi krokami. Gra zadebiutuje na rynku 23 września. W ostatnich dniach otrzymaliśmy sporo nowych zwiastunów. Przedstawiały one poszczególne klasy postaci. Mieliśmy okazję obejrzeć także filmowy zwiastun, w którym głównymi bohaterami była Mroczna Trójca. Teraz przyszedł czas na rozmowy z twórcami. Redakcja serwisu Gamerant miała okazję zamienić kilka słów z dyrektorem kreatywnym, Robem Gallerani oraz szefem projektu, Michaelem Bukowskim. Z rozmowy wynika, że po premierze w grze może pojawić się dodatkowa zawartość. Wszystko zależy od tego, jak produkcja zostanie przyjęta przez społeczność.

Gamerant:

Czy w Diablo 2: Resurrected kiedykolwiek rozważano utrzymanie podstawowej mechaniki gry w nienaruszonym stanie, ale wciąż szukanie sposobów na dodanie nowych wrogów lub nowych przedmiotów? Rzeczy, które po prostu dodają więcej bez zmiany podstawowego doświadczenia?

Blizzard:

O tak. Zdecydowanie zagłębialiśmy się w tego rodzaju rzeczy. Wiele rzeczy, które zasadniczo niczego nie zmienią, ale można je po prostu podłączyć. Chcieliśmy zbudować solidne fundamenty, zanim zaczniemy ingerować w kolejne warstwy gry. Zdecydowanie mamy wiele pomysłów, ale w tej chwili upewniamy się, że podstawowa wersja gry jest poprawna. Odblokowaliśmy całą zawartość związaną z drabinkami i możemy to zrobić w trybie dla jednego gracza i bez drabinki. Będziemy musieli zobaczyć, co się stanie po uruchomieniu gry, jeśli chodzi o to, co robimy w zakresie balansu, nowych przedmiotów itp.

Wygląda na to, że jakiś czas po premierze możemy spodziewać się dodatkowych elementów w Diablo 2 Resurrected.

Zobacz również:

Z tego miejsca chcielibyśmy także zaprosić na Tydzień z Diablo 2, czyli cykl artykułów, który będzie w całości poświęcony tej kultowej grze Blizzarda. Startujemy w najbliższy poniedziałek, 20 września.

Zobacz także: eFootball (PES 2022) - znamy wymagania sprzętowe na PC