Diablo 3 - Blizzard zapowiedział wydanie książki o grze

Diablo 3 to jedna z tych produkcji, która hitem stała się jeszcze na długo przed premierą. Tymczasem producent tego tytułu, firma Blizzard, co chwila podgrzewa atmosferę. Tym razem twórcy zapowiedzieli wydanie specjalnej książki o grze.

Diablo 3 posiada dość złożoną fabułę, bowiem w poczet całej historii należy zaliczyć nie tylko wydarzenia z pierwszej i drugiej odsłony, ale także całą masę innych wątków. Składają się na nie zdarzenia opisane w wielu wydanych do tej pory książkach czy poradnikach.

Z tego właśnie powodu, twórcy Diablo 3 postanowili zebrać wszystko w spójną całość i wydać w formie jednej książki. Publikacja ma być napisana w formie pamiętnika Decarda Caina - mędrca, który aktywnie pomagał nam w pierwszej i drugiej odsłonie.

Zobacz również:

  • Najlepsze gry do wspólnej zabawy na Nintendo Switch
  • iPhone 13 - modele, cena, specyfikacja techniczna, ciekawostki [AKTUALIZACJA 2.12.2021]
Diablo 3 - Blizzard zapowiedział wydanie książki o grze

Diablo 3 - czy spełni pokładane w nim oczekiwania?

Na razie nie wiadomo czy książka do Diablo 3 będzie sprzedawana razem z grą czy też oddzielnie. Jedno jest pewne: zostanie wydana mniej więcej w tym samym czasie co Diablo 3, którego daty premiery jeszcze nie znamy.

Póki co, pozostaje jedynie mieć nadzieję, że zapowiedziane na trzeci kwartał tego roku beta testy Diablo 3 dojdą jednak do skutku. Zapraszam także do zapoznania się z ciekawymi artykułami dotyczącymi najemników oraz działania run.