Diablo 3 dopiero w 2011. Nowa klasa: mnich (wideo)

Diablo 3 trafi na półki sklepowe najwcześniej w 2011 roku - powiedział Mike Morhaime, CEO Blizzarda podczas targów BlizzCon 2009. Jest też dobra wiadomość: w grze ujrzymy niespotykaną wcześniej klasę postaci - Mnicha.

Targi BlizzCon 2009 co roku przynoszą graczom mnóstwo nowości związanych z produktami najpopularniejszego producenta gier na świecie. Tym razem Blizzard ogłosił przede wszystkim dwie ważne informacje związane ze znanymi markami. Po pierwsze, firma zapowiedziała Cataclysm, trzeci dodatek do WoWa, który przedstawiliśmy w artykule "World of Warcraft: Cataclysm - kolejny dodatek potwierdzony!". Po drugie, poinformowano o kilku nowościach, które czekają Diablo 3.

Blizzard ogłosił, że w 2010 roku gracze doczekają się premiery World of Warcraft: Cataclysm oraz Starcraft II.

"Premiery Diablo 3 można spodziewać się najwcześniej w 2011 roku" - według serwisu Ripten, takie zdanie wypowiedział w wywiadzie dla DirectTV Mike Morhaime, CEO Blizzarda. Warto dodać, że w pierwszej wersji tej wiadomości dziennikarze informowali o premierze Diablo 3... Już tym roku! Artykuł szybko jednak zniknął ze strony.

Wśród najważniejszych nowości związanych z Diablo 3 znalazła się informacja o nowej klasie postaci. Wiadomo już, że oprócz przedstawionego wcześniej Barbarzyńcy, Czarodziejki i Znachora, do dyspozycji graczy zostanie oddany również Mnich. Film Blizzarda zapowiadający nową klasę poniżej:

Jak wygląda zabawa mnichem w praktyce? Najlepiej obejrzeć materiały wideo, które prezentują rozgrywkę:

Strona Blizzarda poświęcona Mnichowi pod tym adresem.


Zobacz również