Diablo 3 nadchodzi - jest już ostateczna data premiery diabelskiej gry

Premiera Diablo 3 została ustalona na 15 maja 2012 roku. Trzecia część słynnej sagi ze stajni Blizzard można już zamawiać przez internet.

Diablo 3 premiera

Premiera Diablo 3 ustalona - już 15 maja wszyscy miłośnicy serii Diablo - starzy i nowi - będą mogli ruszyć na odsiecz Sanktuarium w obliczu inwazji demonów.

Diablo 3 - kup już teraz w sieci

Już w tej chwili możemy zakupić wersje cyfrową wersję gry - po zalogowaniu się na koncie Battle.net. Po zakupie gry, możemy od razu ściągnąć na nasz dysk Diablo 3 w wersji zaszyfrowanej. 15 maja pobrana przez nas gra zostanie odblokowana i od razu będziemy mogli przystąpić do grania.

Zobacz również:

  • Najlepsze gry do wspólnej zabawy na Nintendo Switch
  • Wszystko co wiemy o Diablo 4: klasy postaci, fabuła, rozgrywka, premiera i wiele więcej [19.01.2022]

Diablo 3 jak narkotyk?

Diablo to seria, która swoją popularnością przekracza wszelkie granice, a dla wielu graczy oznacza prawdziwe uzależnienie, w czym niektórzy widzą działanie diabelskich sił. Czy trzecia część sagi również będzie miała taką moc oddziaływania na graczy jak poprzednie? Dowiemy się tego dopiero premierze.

Komentarz

Diablo 3 można dokonać jeszcze jednej rewolucji - produkt firmy Blizzard jako pierwsza gra ma wprowadzić oficjalny system sprzedaży przedmiotów w grze za realną gotówkę. W Diablo 3 będzie więc można nie tylko grać, ale także zarabiać. Będzie to silna zachęta do rozpoczęcia gry, zwłaszcza dla tych, którzy do tej pory Diablo się nie interesowali.

Jak myślicie - jaką grą będzie Diablo 3? I czy dokona rewolucji w świecie gier?