Diablo 3 oficjalnie zapowiedziane!

Stało się! Po latach oczekiwań i spekulacji wszyscy fani Diablo otrzymali odpowiedź. Dziś Blizzard oficjalnie zapowiedział trzecią część gry!

Przeczytaj pełną zapowiedź Diablo III

Lata minęły od czasu premiery Diablo II. Od tamtej pory aż do wczoraj Internet pełny był spekulacji na temat kontynuacji tego najsłynniejszego hack'n'slasha w historii. Dziś Blizzard postanowił ukrócić wszelkie domysły ogłaszając wszem i wobec nadejście Diablo III!

Zgodnie z zapowiedzią gra ma ciągle trzymać się swoich korzeni, przy okazji bardzo rozszerzając rozgrywkę i wykorzystując najnowsze technologie. W Diablo III producenci przewidzieli jeszcze więcej zadań i przygód niż ktokolwiek mógłby się spodziewać. Gdyby chodziło o jakąkolwiek inną firmę niż Blizzard uznałbym to za typowy chwyt marketingowy. W tym wypadku postaram się jednak w te zapewnienia uwierzyć.

Zobacz również:

  • Najlepsze gry do wspólnej zabawy na Nintendo Switch
  • Wszystko co wiemy o Diablo 4: klasy postaci, fabuła, rozgrywka, premiera i wiele więcej [11.10.2021]
Diablo 3 oficjalnie zapowiedziane!
Diablo 3 oficjalnie zapowiedziane!

Szczególnie, że firma przy okazji puściła w obieg dużą ilość screenów i filmów potwierdzających, że możemy spodziewać się kolejnego hitu (swoją drogą czy Blizzard kiedykolwiek wypuścił grę, która takowym nie była?). Ponadto w grze będzie znacznie więcej lokacji niż w drugiej części oraz wprowadzone będą poważne zmiany w samej rozgrywce i postaciach.

Diablo 3 oficjalnie zapowiedziane!

Na razie zostawiamy Was ze screenami i filmami dostępnymi na oficjalnej stronie gry. Już wkrótce natomiast zapraszamy na obszerną zapowiedź Diablo III!

Przeczytaj pełną zapowiedź Diablo III