Diablo 3 - opublikowano film prezentujący najemników

Znamy coraz więcej szczegółów dotyczących nadchodzącego hitu ze stajni Blizzarda, Diablo 3. Tym razem w Sieci opublikowany został zwiastun prezentujący najemników.

Diablo 3 nadchodzi wielkimi krokami. Już na jesieni rozpoczną się publiczne beta testy tego tytułu. Premiera dzieła przewidziana jest natomiast na koniec tego roku. Tymczasem w Internecie opublikowany został film prezentujący najemników jacy mają być dostępni w grze.

Zadanie najemników jest podobne do tego, jakie mieli oni w poprzednim Diablo: pomaganie w szybkiej i skutecznej eksterminacji szwędających się tu i ówdzie potworów, demonów czy też innych plugastw.

W Diablo 3 dostępne będą trzy klasy najemników (przynajmniej tak wynika z filmu opublikowanego przez koreańskie studio Blizzarda, możliwe że docelowo będziemy mieli możliwość skorzystania z jeszcze innych rodzajów wojowników): Enchantress (Czarodziejka, walka na dystans), Scoundrel (taka męska Amazonka z drugiej części, jego domeną są bronie dalekiego zasięgu) oraz Templar (Templariusz, skuteczny w zwarciu).

Co ciekawe, na filmie zaprezentowana została możliwość zmiany wyglądu naszych towarzyszy czy też niektórych ich umiejętności. Nie wiadomo na razie czy w Diablo 3 będzie istniała opcja jednoczesnego korzystania z dwóch najemników jednocześnie.

Żaden przedstawiciel firmy Blizzard nie wypowiedział się na razie na temat opublikowanego trailera. Poniżej prezentujemy nowy film o Diablo 3: