Diablo 3 - ruszyła zamknięta beta

Czy jest na sali chociaż jedna osoba, która interesuje się grami i nie czeka na Diablo 3? Nie? Tak myślałem. W takim razie miło jest mi powiadomić, że ruszyły zamknięte beta testy. Sprawdziliście już swoje maile?

Oczywiście ostatnie pytanie kieruję do osób, które swoją chęć udziału w testach wyraziły. Jeśli mieliście szczęście to być może właśnie na waszej skrzynce leży magiczny kluczyk. Natomiast jeśli tym razem wam się nie udało nic straconego. Blizzard zapewnia, że kolejne zaproszenia już w drodze.

Szczęśliwców czeka do przemierzenia część pierwszego aktu gry jako jedna z pięciu dostępnych klas. Gracze będą też mieli okazję poznać kilka ciekawych postaci, a także wypróbować całkowicie nowy system umiejętności. Jak również stworzyć własny przedmiot. Chyba całkiem nieźle jak na beta nie uważacie? Tak czy inaczej jeśli mieliście szczęście poinformujcie nas w komentarzach. Liczymy na Was!

Diablo 3 - ruszyła zamknięta beta

Przy okazji ciekawe słowa o produkcji Blizzard padły z ust Jaya Wilson. Otóż jeśli do tej pory Diablo kojarzyło wam się głównie z klikaniem myszy to ów pan zaręcza, że padem będzie grało się znacznie lepiej (co podobno wynika z ich testów pada Xbox 360). Jest to o tyle zaskakująca informacja, że jeszcze nie tak dawno temu wersja konsolowa nie była potwierdzona. Wypowiedź brzmi jednak jednoznacznie, czyżby zatem Diablo 3 od początku było robione z myślą o konsolach? Skoro sami twórcy uważają, że myszka nie wypada już tak dobrze, coś musi być na rzeczy. Kontrowersyjna wieść... ale pożyjemy, zobaczymy.