Diablo 3 z obsługą PayPal

Diablo 3 umożliwi zarabianie prawdziwych pieniędzy - to wiemy już od dawna. Co więcej, Blizzard zapowiedział, że przeprowadzanie transferów pieniężnych będzie dość proste. Wystarczyć ma tylko aktywne konto w systemie PayPal.

Pierwsze doniesienia o możliwości zarabiania realnych pieniędzy w grze Diablo 3 pojawiły się pod koniec lipca tego roku. Wszystko za sprawą pomysłu wprowadzenia specjalnego Auction House (Domu Aukcyjnego), w których gracze będą mogli sprzedawać i kupować artefakty za prawdziwą gotówkę.

Mike Morhaime zapewnił, że cały proces dokonywania transakcji będzie prosty, bezpieczny i będzie wymagać posiadania karty kredytowej - słowem: PayPal. Co więcej, PayPal już niedługo ma się pojawić w kilku krajach jako dodatkowa opcja do dokonywania płatności za rzeczy nabyte w ramach konta Battle.net.

Diablo 3 z obsługą PayPal

Diablo 3 umożliwi transakcje poprzez PayPal

Przedstawiciel Blizzarda przyznał także, że jego firma dołoży wszelkich starań do tego, by Diablo 3 ujrzało światło dzienne jeszcze w tym roku. Być może konkretną datę premiery poznamy na tegorocznym BlizzCon, który rozpocznie się 21 października?

Poczekamy, zobaczymy - sam pomysł wydaje się dość ciekawy i sporo upraszcza. Póki co, pozostaje nam zagłębić się w lekturę opcji jakie zobaczyć możemy w becie Diablo 3. Warto też zapoznać się z doniesieniami dotyczącymi książki.