Diablo 4 - efekty dźwiękowe będą imponujące. Zobacz, jak powstają

Blizzard opublikował kolejną garść informacji na temat postępów w produkcji Diablo 4.

Diablo 4 (fot. Blizzard)

Przyszedł czas na podsumowanie ostatniego kwartału procesu produkcyjnego Diablo 4. Blizzard opublikował kilka materiałów wideo, na których możemy usłyszeć dźwięki z gry. Muszę przyznać, że efekty pracy deweloperów są imponujące. Diablo 4 może być jedną z najlepiej udźwiękowionych gier ostatnich lat. Na nagraniach możemy zobaczyć także sam proces produkcji audio.

Jednym z najważniejszych celów, do których dążymy jako projektanci, jest stworzenie najwyższej jakości dźwięków, które w trakcie zabawy będą brzmieć wiarygodnie, pasować do świata gry oraz tego, co gracz przeżywa. Przypadkowość odtwarzanych dźwięków ma ogromne znaczenie dla rozgrywki. Jeśli pomyślicie o prawdziwym życiu, nic nigdy nie brzmi dokładnie tak samo dwa razy, ze względu na różne otoczenie i źródło dźwięku.

Poznaliśmy także nowego reżysera gry. Przypomnijmy, że w ostatnim czasie Blizzard zmagał się z ogromną falą krytyki związaną z oskarżeniami o molestowanie pracowników studia. Efektem tej sytuacji, Luis Barriga, główny reżyser gry, który pracował dla firmy od 2006 roku został zwolniony. We wpisie opublikowanym przez Blizzard możemy przeczytać:

Jestem Joe Shely z zespołu twórców Diablo IV. Jako główny projektant, który od początku pracuje nad tą mroczną, fabularną grą akcji z otwartym światem, jestem zaszczycony, że kontynuuję wizję Diablo IV jako nowy reżyser tego tytułu. Czuję dumę, że mogę reprezentować zespół, który wkłada w tę grę całe swoje serce.

Zobacz wszystkie materiały, które przedstawiają postępy w pracy nad grą.

Zobacz także: W co zagrać na słabym komputerze - najlepsze gry z niskimi wymaganiami

Zobacz również: