Diablo 4 za darmo! W sensie, tak jakby za darmo...

Firma NVIDIA rozpoczęła kolejną akcję promocyjną, w ramach której możemy za darmo otrzymać kod do gry Diablo 4.

Diablo 4 (fot. Blizzard)

Diablo 4 zadebiutuje na rynku już 6 czerwca. Zdecydowanie jest to jedna z najbardziej oczekiwanych premier ostatnich miesięcy, a może nawet i lat. Nie dziwi więc fakt, że firmy starają się oprzeć swoje działania marketingowe na tak dużym wydarzeniu.

Tak właśnie zrobiła NVIDIA, która możliwością otrzymania bezpłatnie kopii Diablo 4 stara się zachęcić graczy do kupna nowej karty graficznej lub gotowego zestawu komputerowego. Mowa tutaj oczywiście o aktualnej generacji kart, czyli NVIDIA GeForce RTX 4000, a dokładnie o modelach GeForce RTX 4070, GeForce RTX 4070 Ti, GeForce RTX 4080 oraz GeForce RTX 4090.

Zobacz również:

Akcja promocyjna trwa do 13 czerwca. Kupując jedną z podanych wyżej kart, lub zaopatrując się w gotowy zestaw, który takową kartę zawiera, otrzymamy specjalny kod, który możemy zrealizować za pośrednictwem GeForce Experience. Po poprawnej weryfikacji dostaniemy już prawidłowy kod do wykorzystania w Battle.net. Jednak co ważne, na poszczególne kody nałożone jest ograniczenie związane z regionem. W związku, z czym jeśli kupimy kartę na rynku amerykańskim czy azjatyckim, kodu nie wykorzystamy w Europie. Tyczy się to wszystkich regionów. Wymiana kodów możliwa będzie do 13 lipca.

W tym miejscu warto także przypomnieć, że jeśli nie miałeś jeszcze możliwości przetestowania nadchodzącego Diablo, już w najbliższy weekend nadarzy się ku temu świetna okazja. W dniach od 12 do 14 maja na wszystkich platformach, czyli PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4 i PS5 odbędą się kolejne otwarte beta testy gry. W ich ramach będziemy mogli zapoznać się z prologiem i I Aktem oraz każdą z 5 klas postaci dostępnych na premierę gry.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: