Diablo III: Ultimate Evil Edition trafi na konsole w sierpniu. Można zyskać Infernalne Naramienniki

Dokładnie 19 sierpnia Blizzard rozpocznie sprzedaż gry Diablo III: Ultimate Evil Edition. W wersji dla PlayStation 3 i Xbox 360 jest ona o 30 euro tańsza niż w wersji dla PlayStation 4 i Xbox One.

Blizzard poinformował oficjalnie, że w grę Diablo III: Ultimate Evil Edition będziemy mogli zagrać od 19 sierpnia. Przeznaczona ona jest dla użytkowników konsol poprzedniej generacji - PlayStation 3 i Xbox 360 - oraz najnowszych konsol PlayStation 4 i Xbox One. Ultimate Evil Edition to podstawowa wersja Diablo III wzbogacona nowymi elementami i ulepszeniami z dodatku Reaper of Souls.

Ultimate Evil Edition oferuje także m.in.:

- tryb rozgrywki wieloosobowej dla czterech osób na jednym ekranie oraz przez Internet

- tryb ucznia wzmacniający niskopoziomowe postacie, gdy grają razem z postaciami na wysokich poziomach

Zobacz również:

  • W co zagrać na słabym komputerze - najlepsze gry z niskimi wymaganiami [25.10.2021]
  • Gdzie kupić PS5? Najniższe ceny i najlepsze oferty [25.10.2021]

- możliwość dzielenia się zdobywanymi skarbami, wysyłając je do osób na swojej liście znajomych za pomocą systemu poczty w grze

"Oprócz tego osoby, które walczyły z siłami zła grając w podstawową wersję Diablo III na PS3 lub konsoli Xbox 360, będą mogły kontynuować swoją krucjatę przeciwko Śmierci. Postacie zapisane w na PS3 można będzie przenieść do Ultimate Evil Edition w wersji na PS3 lub PS4, zaś postacie z konsoli Xbox 360 – do wersji na Xboksa 360 lub Xboksa One." - podkreśla także Blizzard.

Ceny i przedpremierowy bonus

Diablo III: Ultimate Evil Edition dla PlayStation 4 i Xbox One - 70 EUR

Diablo III: Ultimate Evil Edition dla PlayStation 3 i Xbox 360 - 40 EUR

Warto też dodać, że osoby, które złożą zamówienie przedpremierowe, otrzymają także kod na Infernalne Naramienniki w grze.