Diablo III - beta testy w trzecim kwartale 2011 roku

Activision Blizzard przygotowało dla nas nie lada niespodziankę. Beta testy Diablo III, kontynuacji jednej z najlepszych gier Hack and Slash w historii, rozpoczną się już na jesieni. Oczywiście przy założeniu, że producent nie zmieni zdania.

Activision Blizzard zaprezentowało ciekawą informację dotyczącą Diablo III na prezentacji wyników finansowych za pierwszy kwartał tego roku: w zeszłym tygodniu rozpoczęły się już wewnętrzne testy trzeciej części Diablo.

Jeśli wszystko pójdzie z planem beta testy Diablo III dla szerszej publiczności rozpoczną się już w trzecim kwartale tego roku. Oczywiście przy założeniu, że producent tego action RPG nie zmieni zdania, co niejednokrotnie zdarzało się już w przeszłości.

Zobacz również:

  • Diablo 4 - premiera, beta, wymagania, gameplay. Piekło wkrótce się otworzy
  • Diablo 4 - beta testy bez tajemnic. Wszystko, co musisz wiedzieć przed startem

Czy zatem możliwa jest premiera Diablo III jeszcze w tym roku kalendarzowym? Bardzo prawdopodobne, jednak pamiętać musimy także o tym, że Blizzard z pewnością nie będzie chciał wydać produkcji niedopracowanej. Firma ta przez lata przyzwyczaiła nas do dobrej jakości i... stosunkowo rzadkich premier.

Pozostaje mieć tylko nadzieję, że legendarny klimat pierwszej części Diablo obecny będzie także w trzeciej odsłonie tej kultowej serii.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: