Diablo III patch 2.0.1 i Reaper of Souls Beta - Blizzard zaprasza do testów

Blizzard poinformował o rozpoczęciu publicznych testów aktualizacji 2.0.1 oraz dodatku Diablo III: Reaper of Souls.

Diablo III to trzecia odsłona serii gier Diablo, która w poprzednim roku została wydana na komputery PC i Mac, natomiast na początku tego roku udostępniona także użytkownikom konsol PlayStation 3 i Xbox 360. Dla jej wielbicieli mamy przyjemną informację: już od dzisiaj możecie sprawdzić, co zaoferują nadchodzące aktualizacja 2.0.1 oraz dodatek Diablo III: Reaper of Souls. Blizzard poinformował bowiem właśnie o rozpoczęciu publicznych testów.

Warto jednak zaznaczyć, że o ile z aktualizacji 2.0.1 mogą skorzystać wszyscy użytkownicy publicznego serwera testowego (PST), o tyle w przypadku dodatku Reaper of Souls mamy do czynienia z zamkniętymi beta-testami, co oznacza, że najpierw powinniśmy zgłosić chęć uczestnictwa, a następnie z niecierpliwością czekać na zaproszenie (niestety jest ich ograniczona liczba).

"Rozpoczęła się kolejna faza testów, a zaproszenia do niej są właśnie rozsyłane do ponad 8000 nefalemów na całym świecie. Uczestników zamkniętej bety nie obowiązuje umowa o poufności (NDA), więc z niecierpliwością czekamy na opowieści o waszych przygodach na forach, streamy na żywo, zrzuty ekranu i materiały wideo. Prosimy pamiętać, że prace nad Reaper of Souls wciąż trwają, a każdy z aspektów gry w wersji beta nie odzwierciedla jej ostatecznego kształtu i może ulec zmianie przed premierą." - czytamy na stronie Blizzarda.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do odwiedzenia stron Blizzarda, na których znajdziecie dokładną instrukcję pokazującą, co należy zrobić, aby przystąpić do testów:

Aktualizacja 2.0.1

Dodatek Reaper of Souls Beta