Diablo III, wibrator i...Wejdź, a uśmiejesz się po pachy!

Wraz z mającą niedawno premierę grą Diablo III związanych jest parę bardzo zabawnych historii: jedna dotyczy erotycznego gadżetu dla pań, natomiast druga księdza Piotra Natanka.


Nareszcie miliony fanów na świecie doczekało się premiery kolejnej części kultowej gry pozwalającej na walkę z siejącym terror Diablo. Poza nieprzyjemnymi elementami związanymi z działalnością oszustów na Allegro, pojawiły się również związane z nią dwie bardzo zabawne historie.

Wibrator gratis!

Aby uprzyjemnić samotne wieczory paniom, których mężczyźni pogrążeni są obecnie w wirtualnym świecie Diablo III, francuski sklep Absoloo dostarczający różne erotyczne gadżety przygotował dla nich interesującą propozycję. Otóż, jeżeli umieszczą one na fanpage'u sklepu zdjęcie, na którym trzymają kopię "diabelskiej" gry, otrzymają mały upominek...

Zobacz również:

  • Hogwarts Legacy - czy w grze pojawi się Harry Potter?
  • Czekacie na otwartą betę Diablo 4? Mam zatem dla was złą wiadomość

Ksiądz Natanek mocno przyłoży Diablo!

Ksiądz Piotr Natanek to postać znana przede wszystkim z głoszenia kontrowersyjnych opinii. Nie dziwi więc fakt, że na jego celowniku znalazła się również nadchodząca "nowa super diabelska gra Diabolo 3", o czym możecie się przekonać na poniższym filmie:

Przy okazji spieszę jednak księdzu donieść, że sam powinien sprawdzić się w grze Diablo III. Nie chodzi w niej bowiem wcale o wstąpienie do diabelskich szeregów, lecz o walkę z panoszącym się na świecie złem.

Ksiądz powinien tym bardziej się na to skusić, jeżeli weźmie pod uwagę fakt, że posiada wszelkie atrybuty, z którymi spokojnie mógłby poradzić sobie z siłami zła. I nie chodzi tutaj tylko o wolę walki (tej z pewnością mu nie brakuje), ale również o broń. Jaką broń zapytacie? Ano taką:

Diablo III, wibrator i...Wejdź, a uśmiejesz się po pachy!

Jak widać, twórcom lokalizacji gry na polski rynek nie brakuje poczucia humoru:)