Diablo III - znamy datę premiery i cenę

Blizzard poinformował nas o OFICJALNEJ premierze Diablo 3. Wraz z datą pojawiła się oficjalna cena gry. Wszystko wskazuje na to, że w najnowszą odsłonę kultowego tytułu RPG będziemy grać jeszcze przed wakacjami.

Tak, to prawda. Diablo III będzie mieć swoją premierę 15 maja 2012 roku. Po latach oczekiwania, dla których to najlepszym tłem byłby przebój Limahla "Never Ending Story" wiemy, że gra pojawi się dokładnie za 2 miesiące. Informację taką podała oficjalna strona Battle.net.

Można także oficjalnie rejestrować się na egzemplarz przedsprzedażowy gry Diablo III. Jaka będzie jej cena?

Poszukując wiadomości na ten temat, natrafiliśmy na następującą informację:

Znamy cenę Diablo 3

Znamy cenę Diablo 3

Jak kształtuje się cena Diablo 3? Egzemplarz elektroniczny kupiony poprzez Battle.net będzie kosztował 59,99 euro (przy obecnym kursie jest to ok. 250 zł). Gra ukaże się początkowo tylko w wersji na PC ale najprawdopodobniej w późniejszym okresie możemy się spodziewać także wersji na konsole.

Zgodnie ze wcześniejszymi informacjami gra zadebiutuje bez trybu PvP.Początkowo nie będziemy więc mogli toczyć pojedynków między sobą. Na wszystko jednak nadejdzie czas.

Wypada mieć nadzieję, że gra spełni bardzo wysokie wymagania jakie są jej stawiane tym samym rekompensując fanom długie lata oczekiwania. Czekamy z wielką niecierpliwością...

Aktualizacja: 15 marca 2012 16:08

Znamy ceny "pudełkowego" wydania Diablo III. Wersja podstawowa to wydatek rzędu 199,99 zł. Za edycję kolekcjonerską należy dopłacić dodatkowe 150 zł. Co sądzicie o wysokościach cen?