Diablo Immortal - jak zmienić wygląd postaci?

Zastanawiasz się, jak bardzo możesz zmienić wygląd swojej postaci w Diablo Immortal? Sprawdź nasz artykuł, w którym omawiamy tę kwestię.

Diablo Immortal (fot. Blizzard)

Wraz z postępami w Diablo Immortal, będziemy zdobywać kolejne przedmioty i elementy ekwipunku, które będą wpływały na wygląd naszej postaci.

Jako pierwsze omówimy elementy ozdobne, które w żaden sposób nie wpływają na statystyki i ekwipunek. Mają za zadanie jedynie zmieniać zewnętrzny wygląd naszego bohatera. Zdobywane są one dla konkretnych klas. Co więcej, poza wyglądem zbroi i broni, niektóre z nich posiadają także własne, niestandardowe animacje.

Zobacz również:

  • Najlepsze nadchodzące gry RPG. Na te tytuły czekam najbardziej
  • Jaka klasa postaci najlepsza do beta testów Diablo 4?
diablo_immortal

Elementy ozdobne i ich wpływ na wygląd postaci (fot. Blizzard)

Nowe pakiety elementów ozdobnych mają być wprowadzane do gry każdego miesiąca. Będą one tematycznie związane z aktualnie wydawanym karnetem bojowym. Po odebraniu karnetu bojowego otrzymamy zestaw ozdobny dla każdej z klas. Wzmocniony karnet z kolei doda niestandardowe animacje, skórki portali oraz ramki portretów. Nie za wszystko jednak będziemy musieli płacić. Niektóre elementy ozdobne zdobędziemy po prostu podczas rozgrywki.

Wpływ na wygląd naszej postaci będą mieć także legendarne klejnoty oraz ich rezonowanie. Każdy przedmiot legendarny, który jest dostępny w grze ma swoją własną drogę, jeśli chodzi o zmiany w wyglądzie. Wraz ze wzrostem poziomu zmienia się także rezonowanie klejnotów, co ma bardzo duży wpływ na wygląd poszczególnych elementów ekwipunku.

diablo_immortal

Rezonowanie klejnotów i wpływ na wygląd postaci (fot. Blizzard)

Kolejnym sposobem na zmianę wyglądu naszej postaci jest zmiana klasy jaką gramy. W Diablo Immortal będzie to możliwe w trakcie rozgrywki bez konieczności rozpoczynania rozgrywki od początku. Po zmianie klasy na inną zachowamy wszystkie postępy na poziomach mistrzowskich oraz otrzymamy nowy zestaw przedmiotów. Będziemy musieli jednak ponownie zbierać przedmioty legendarne, które specyficzne dla nowej klasy. Co ważne, jeśli zdecydujemy się na powrót do poprzedniej klasy, wszystkie przedmioty legendarne zdobyte przez nią wcześniej zostaną zachowane.

Zobacz także: Najgorsze adaptacje gier komputerowych. Te filmy to porażka [TOP 10]