Dialog przygotował nową ofertę promocyjną: "Ocean możliwości 2"

Dialog poinformował o uruchomieniu promocji "Ocean możliwości 2", w ramach której klient może skomponować zestaw składający się nawet z pięciu usług.


Nawet 5 usług w jednej ofercie

Dialog podkreśla, że po raz pierwszy jego klienci mają możliwość skorzystania w ramach jednej oferty promocyjnej aż z pięciu usług, czyli telewizji z VoD, internetu stacjonarnego do 50 Mb/s, internetu mobilnego, telefonu komórkowego i domowego.

Promocja "Ocean możliwości 2" pozwala też oczywiście na wybranie jednej z pięciu usług bądź złożenie własnego zestawu.

"Pakiet internet stacjonarny o prędkości 20 Mb/s i telefon domowy z pulą 100 minut to miesięczny wydatek od 79,98 zł brutto. Za telewizję cyfrową z Pakietem Domowym i internet o prędkości 10 Mb/s klient zapłaci już 88,98 zł brutto miesięcznie, w umowie na 24 miesiące. Dodając do tego telefon stacjonarny umożliwiający rozmowy bez ograniczeń (także do krajów UE), będzie wydawać miesięcznie 129,98 zł brutto. Wybierając natomiast bogaty pakiet dla całej rodziny, w tym: telewizję cyfrową z Pakietem Domowym (prawie 50 kanałów), internet 20 Mb/s i internet mobilny oraz telefon stacjonarny z pakietem 100 minut i komórkę o profilu Kontakt 30 zapłaci 154,96 zł brutto miesięcznie (w umowie na 24 miesiące)" - czytamy w informacji prasowej.

Konkretne informacje

Internet

Klient ma możliwość wyboru pomiędzy czterema prędkościami Internetu: 4, 10, 20 i 50 Mb/s. Dodatkowo w dowolnym pakiecie może już za 10 zł miesięcznie skorzystać także z Internetu mobilnego.

Telefon

Telefon dostępny jest w profilach 100, komfortowym i nieograniczonym. Różnią się one od siebie pulą minut do wykorzystania.

Komórka

Do wyboru są cztery opcje telefonii komórkowej: Diallo Kontakt 30, 55, 80 i 100. Można ponadto skorzystać z telefonii konwergentnej zapewniającej połączenie telefonu stacjonarnego i komórkowego w ofercie Diallo Wspólny 75 i 110.

Dialog podkreśla, że posiada bardzo szeroki wybór telefonów komórkowych oraz oferuje jedną stawkę za połączenia do wszystkich operatorów.

Telewizja

Dialog oferuje następujące opcje telewizji cyfrowej:

- Pakiet Domowy (niemal 50 kanałów)

- Pakiet Rozszerzony (składowe Pakiety: Wiedza, Dzieci, Sport, Rozrywka, Historia, W Dobrym Stylu i Filmbox - blisko 80 kanałów)

- Pakiet Domowy + Pakiet Canal+

- Pakiet Domowy + Pakiet HBO.

Klient ma też możliwość zamówienia m.in. takich dodatkowych rozwiązań jak wypożyczalnia filmów na życzenie (VoD), cyfrowy magnetowid (PVR), Kontrola rodzicielska, multiroom i TVoja Bezprzewodowa.

Promocja "Ocean możliwości 2" obowiązuje do 30 czerwca 2012 r. Więcej informacji na jej temat znajdziecie w regulaminie.