Digital Life - dziewczyny i gadżety

Jednocześnie z wprowadzeniem na rynek nowego magazynu Digital Life, wydawnictwo IDG Poland uruchomiło nowy serwis informacyjny, adresowany do czytelników zainteresowanych trendami w elektronice użytkowej, wszelkiego rodzaju gadżetami i nowoczesnymi technologiami. Zarówno serwis, jak i pismo, pełne są zdjęć, grafik, ilustracji i pięknych dziewcząt, w lekki i przystępny sposób prezentujących najnowsze i najciekawsze produkty z rynku elektroniki użytkowej.

Digital Life - dziewczyny i gadżety

Serwis internetowy Digital Life

Digital Life stanowić będzie obszerny zbiór informacji na temat sprzętu i gadżetów elektronicznych oraz poradników poświęconych maksymalnemu wykorzystaniu możliwości posiadanych urządzeń. Serwis internetowy zawierać także będzie stale powiększane archiwum tekstów i prezentacji najmodniejszych produktów na rynku. Sama witryna podzielona jest na 8 głównych sekcji tematycznych:

Aktualności, czyli najświeższe doniesienia ze świata sprzętu - nie tylko komputerowego. Informacje o nowych, ciekawych gadżetach, telefonach komórkowych, konsolach do gier, aparatach i kamerach cyfrowych, odtwarzaczach DVD i MP3, cyfrowych centrach rozrywki. Jednym słowem wszystko, czego potrzebujesz, aby Twój dom naprawdę stał się cyfrowy!

Gadżety - wybór najmodniejszych, najciekawszych i najbardziej inspirujących gadżetów na rynku. Nowoczesne telefony, stylowe głośniki, rozbudowane do granic przyzwoitości odtwarzacze DVD - to wszystko dostępne za jednym kliknięciem.

Digital Life - dziewczyny i gadżety

Nowy magazyn Digital Life

Przegląd - palmtopy, notebooki, systemy nawigacji satelitarnej GPS - mobilne i stacjonarne urządzenia niezbędne w domu i pracy.

Poradnik - czyli jak drukować, gdzie i czym robić zdjęcia, jak wybrać telefon a jak - aparat cyfrowy. Mówiąc prosto: wszystko dla konsumenta Hi-tech.

Sprzęt - telewizory HDTV, wyświetlacze LCD i Plazmowe, Blu-Ray i HD DVD - nowe napędy optyczne, projektory i inne nowości branży.

Styl - przewodnik po świecie mody elektroniki użytkowej dla wszystkich, którzy cenią sobie aktywny styl życia. Uprawiasz jogging, wspinaczkę górską, sporty ekstremalne? Czerpiesz z życia to, co najlepsze pełnymi garściami? A może po prostu lubisz dobrze wyglądać? Jeżeli tak, ten dział jest dla Ciebie.

Nowy numer - pełna, zdigitalizowana zawartość najnowszego numeru Digital Life.

Dziewczyny DL - piękne, gorące kobiety prezentujące urządzenia, omawiane w Digital Life. Teraz możesz podziwiać ich urodę także w Internecie.

Digital Life - dziewczyny i gadżety

dziewczyny Digital Life

To wszystko i jeszcze więcej znajdziesz w Digital Life